Taknaghsh Blog Logo

خلق هویت رستوران Toast & Bacon شیکاگو

 

امروزه خوشبختانه حتی در کشور خود ما ایران نیز به مسئله هویت سازی و خلق برند شخصی توجه ویژه ای صورت گرفته ، اما باز هم نیاز به فرهنگ سازی و آموزش های ویژه ای هست. یکی از مکان هایی که امر خلق هویت در آن به چشم میخورد رستوران های نه چندان ارزان قیمت سطح شهر هست که البته با همین برند سازی و هویتی که خلق کردند مشتریان خود را جذب و راضی نگه می دارند.

نکته بسیار مهمی که برای خلق هویت های سازمانی باید مدنظر قرار داد رنگ بندی و کاراکتر سازی حتی در کوچکترین لوازم مصرفی هست.

در هویت سازی رستوران ها بهتر است که از رنگ های گرم و کاراکتر های شاد و خندان استفاده نمود.تحقیقات بسیار زیادی در رابطه با نقش دکوراسیون یک رستوران در مقابل رضایتمندی مشتریان انجام شد که در آن رستوران هایی که از کاراکترهای کارتونی در هویت خود استفاده کرده بودند استقبال فراوانی صورت گرفته بود.

در پست امروز به معرفی هویت سازمانی که توسط Tom Cavenau که برای رستوران Toast & Bacon در سطح شیکاگو است میپردازیم.

 

New restaurant based in Chicago with unique toasts and sandwiches recipes, custom cocktails and juices. If you wanna have a good time at a fun toast restaurant in Chicago, IL, make your way to Toast & Bacon, where the fun never stops!
The aim was to create an identification that attracts the eye, contains a pinch of humor and a big dose of taste.

کار اصلی این رستوران پخت انواع تست ها و ترکیب کوکتل های ویژه می باشد. گاهی برای هویت بخشیدن به یک کسب کار میتوان به جای خلق یک شخصیت کارتونی، یک طراحی خلاقانه انجام داد. در اینجا تام با رنگ بندی گرمی که در طرح های این رستوران بکار برده محیط شادابی را فراهم ساخته که مناسب استراحت های میان وعده غذایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم تحریریه استودیو تک نقش

تیم تحریریه استودیو تک نقش

رسانه ای جهت ارائه خدمات هنری مبتنی بر تبلیغات آنلاین و محیطی که در سال 1391 به طور رسمی تخت عنوان تک نقش هنر شروع به فعالیت و خدمت رسانی نمود.