Taknaghsh Blog Logo

بازاریابی محتوا کلید ساخت برند شما

با محتوایی اصولی و کامل به جنگ تبلیغاتی رغبای خود بروید و با خیالی آسوده در نبرد پیروز شوید زیرا بازاریابی محتوا می تواند برند شما را به زیبایی به همه معرفی کند و آن را گسترش دهد.

 

در مطلب گذشته که به معرفی کلی دیجیتال مارکتینگ پرداختیم و آن را با عنوان دیجیتال مارکتینگ از رویا تا واقعیت خواندیم سرفصلی تحت عنوان بازاریابی محتوایی یا کانتنت مارکتینگ داشتیم که بنا شد در پستی جداگانه به معرفی آن بپردازیم.

یکی از مهمترین اصول بازاریابی دیجیتال و برند سازی بر بستر دنیای مجازی محتوا سازی ، محتوا نویسی و بازاریابی محتوا اصولی در وبسایت برای بازاریابی محتوا است. در نظر داشته باشید روزنامه ها و بسیاری از کتاب ها به علت محتوای گیرای خود محبوب و معروف شدند، پس یک وبسایت و یا وبلاگ هم می تواند با محتوای خود پا به عرصه رقابت بگذارد.

محتوای سایت و یا وبلاگ شما می تواند داستان ایده پردازی و شکل گرفتن برند شما را آنطور که شما می خواهید در ذهن مخاطبان جای دهد و در حافظه آنها نهادینه شود.البته باید به این امر توجه داشت که محتوا نباید بیش از اندازه اغراق آمیز باشد، به طوری که در ذهن مخاطب شک و تردیدی در راستی آن شکل گیرد.

برای تولید محتوای خود یک موضوع را انتخاب کنید و مداوم به سراغ موضوع های مختلف نروید تا از موضوع اصلی دور شوید. همینطور سعی کنید زمان بندی و چهارچوب منظم و دقیقی برای تولید و انتشار محتوای خود داشته باشید تا کاربران و همینطور موتورهای جستجو بتوانند زمان انتشار محتوای جدید را حدس بزنند.

در امر تولید محتوا و بازاریابی محتوا همیشه گرافیک و زیبایی را یکی از عناوین اصلی کار خود قرار دهید، همین امر وجبمیشود که کاربران از رسانه شما تصویری زیبا در ذهن خود ایجاد کنند و برای دیدن آن تصویر مجددا به سایت شما بازگردند. در تولید محتوا های گرافیکی همیشه اصول رنگ شناسی را در دستور کار خود قرار دهید، زیرا این رنگ ها هستند که موجب می شوند کاربران تا انتهای یک مطلب را بخوانند.

محتوا های شما می توانند متنی و در قالب بلاگ در سایت شما باشد، محتوا می تواند محتوای ویدئویی باشد که در مطالب آینده به اصول ویدئو مارکتینگ خواهیم پرداخت، محتوا می تواند در قالب یک طرح گرافیکی یا اینفوگرافیک های باشد، محتوا می تواند صوتی و در قالب پادکست باشد و همینطور محتوا میتواند به صورت پخش زنده باشد.

مطالب بالا بخش کوچکی از اصول و مبانی تولید محتوا در قالب بازاریابی محتوا بود که ما برای شما توضیح دادیم و امیدواریم ازین مطلب استفاده کرده باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تیم تحریریه استودیو تک نقش

تیم تحریریه استودیو تک نقش

رسانه ای جهت ارائه خدمات هنری مبتنی بر تبلیغات آنلاین و محیطی که در سال 1391 به طور رسمی تخت عنوان تک نقش هنر شروع به فعالیت و خدمت رسانی نمود.